Profesjonalne projektowanie logo

Unikatowy projekt logo – stworzony od podstaw.

Nielimitowane poprawki zawarte w cenie – bez dopłat.

Logo o wszechstronnym zastosowaniu – do publikacji online i do druku.

Profesjonalne logo to dobry start dla Twojej firmy

Budowa wizerunku firmy rozpoczyna się od kreacji logo. Odpowiedni projekt pozwala na przyciągnięcie uwagi klientów i wyróżnienie się na tle konkurencji. To dzięki niemu możesz zacząć rozwijać swoją firmę pod rozpoznawalnym znakiem reprezentującym jej charakter i wartości.

Dobre logo powinno być proste, niepowtarzalne i ponadczasowe. Powinno wzbudzać pozytywne skojarzenia i natychmiast zapadać w pamięć. Właśnie dlatego tworzenie logo warto powierzyć ekspertom w tej dziedzinie.

Projektowanie logo firmy to nasza specjalność, dlatego wtedy, gdy chcesz zlecić stworzenie wyjątkowego znaku, w agencji Pogografika zapewniamy Ci kompleksową obsługę. Poznaj naszą ofertę i zainwestuj w logo, które pomoże w rozwoju Twojego biznesu!

Czym wyróżniają się nasze projekty logo?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieprzebranym pokładom kreatywności tworzymy projekty logo, które są jedyne w swoim rodzaju.

Tworzenie logotypu i logo przez Pogografika to gwarancja 100% zadowolenia! Nasze projekty odzwierciedlają oczekiwania klientów, ponieważ uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby. Przygotowujemy logo od podstaw, dzięki czemu każde jest oryginalne. Kładziemy nacisk na unikatowość, prostotę i ponadczasowość.

Co oferujemy?

Zamówisz u nas projekt loga dla firm, loga marek i produktów. Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz i jak duża jest Twoja firma, stworzymy dla Ciebie logo, które stanie się jej znakiem rozpoznawczym.

- Kilka propozycji logo – ich liczba zależna jest od wybranego przez Ciebie pakietu.
- Brak limitu poprawek – zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego dopracujemy logo w najdrobniejszych detalach, by było perfekcyjne.
- Komplet materiałów – otrzymujesz wszystkie pliki potrzebne do tego, aby Twoje nowe logo zagościło na drukach i online. Przekazujemy również licencję i prawa autorskie.
- Wizualizacja z logo – chcesz dowiedzieć się, jak logo będzie wyglądało na fasadzie lub na wizytówce? Przygotujemy dla Ciebie wizualizację prezentującą znak w różnych odsłonach.
- Lifting, redesign logo – jeżeli masz już logo, ale chcesz je odświeżyć, nadamy mu nowy, współczesny wymiar.

Projektowanie logo – krok po kroku

Opowiedz nam o sobie

Projektowanie logotypów i logo rozpoczyna się od rozmowy, podczas której uzgadniamy z Tobą szczegóły realizacji zamówienia i wygląd Twojego nowego znaku.

Tworzymy logo specjalnie dla Ciebie

Następnie nasi graficy przystępują do pracy, aby zaprojektować dla Ciebie profesjonalne logo. Przygotowujemy kilka projektów różniących się pomiędzy sobą stylem, kształtem i kolorystyką, by trafić w Twój gust.

Nanosimy niezbędne poprawki

Gdy masz uwagi dotyczące wyglądu logo, jesteśmy gotowi do wprowadzenia zmian w stworzonym dla Ciebie projekcie. Pamiętaj, u nas masz nielimitowaną liczbę poprawek w cenie.

Odbierz idealne logo Twojej firmy

Po zaakceptowaniu projektu otrzymujesz od nas komplet plików odpowiadający wybranemu pakietowi. Od teraz możesz zacząć korzystać ze swojego logo i rozpocząć nowy etap swojego biznesu.