Projektowanie banerów

Projektowanie banerów – przyciągnij uwagę klientów.

Banery do druku i na strony internetowe – dla każdej firmy.

Najwyższa jakość w najniższej cenie – gwarancja zadowolenia.

Nasze banery reklamowe wypromują Twój biznes

Banery reklamowe to sprawdzony sposób, aby zainteresować odbiorców, zaprezentować im swoje produkty i usługi oraz zaprosić do skorzystania z oferty. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swoją firmę stacjonarnie czy też online, baner pomoże w jej promocji.

Tradycyjne banery natychmiast przykuwają wzrok, zapadają w pamięć i zwiększają zainteresowanie klientów. Dzięki temu, że mogą mieć niemalże dowolny wymiar, doskonale nadają się do promocji w praktycznie każdym miejscu – na ogrodzeniu, fasadzie budynku, specjalnej konstrukcji.

Banery internetowe to sprawdzony sposób, by przyciągnąć uwagę internautów. Można wykorzystać je na wiele sposobów. Internetowy baner reklamowy może być opublikowany na stronie firmy, na jej profilu w mediach społecznościowych, na stronach partnerów, w serwisach online oraz użyty w innych kampaniach graficznych online, aby zachęcić do wejścia na stronę firmy.

Czym wyróżniają się nasze projekty banerów?

Jeżeli chcesz zamówić projekt baneru do druku albo do publikacji online, jesteś w dobrym miejscu! Nasza agencja reklamowa Pogografika specjalizuje się w projektowaniu graficznym.

Dzięki dużej wiedzy w dziedzinie reklamy i grafiki wiemy, jak spełnić wymagania naszych klientów. Nasze banery w czytelny i atrakcyjny sposób zaprezentują przekaz reklamowy, wyróżniając Twoją firmę na tle konkurencyjnych ofert.

Co oferujemy?

Nasza oferta to tworzenie banerów reklamowych na potrzeby druku oraz do publikacji online.

- Projektujemy banery w różnych formatach – powiedz nam, czego oczekujesz, a nasi graficy dostarczą projekt spełniający wszystkie Twoje wymagania.

- Projekt baneru online – u nas możesz zamówić i otrzymać gotowy baner przez internet.

- Druk banerów – jeżeli chcesz otrzymać wydrukowany baner reklamowy, możemy przygotować go dla Ciebie. Zapewniamy najwyższą jakość wydruków.

- Zawsze korzystna cena – nasza oferta łączy jakość i niską cenę, dlatego współpracując z nami, nie musisz obawiać się wysokich kosztów.

Projektowanie banerów – krok po kroku

Omówienie szczegółów projektu

Chcemy poznać Cię bliżej, dlatego na początku omawiamy szczegóły przygotowania projektu Twoich materiałów reklamowych. Przekaż nam informacje o ofercie, adresie firmy i inne dane, jakie mają być umieszczone na banerze reklamowym.

Projektowane banerów przez grafików

Po uzgodnieniu szczegółów nasi graficy rozpoczynają pracę i tworzą banery specjalnie dla Ciebie. Proponujemy kilka koncepcji, wśród których możesz wybrać taką, która będzie odpowiadała Ci najbardziej.

Dostarczenie projektu banera

Po wykonaniu projektu przekazujemy Ci wszystkie pliki – są one od razu gotowe do publikacji online oraz do druku.

Wydruk banerów

Jeżeli chcesz zamówić wydrukowanie zaprojektowanego dla Ciebie banera reklamowego, zapewniamy kompleksową obsługę. Otrzymasz od nas baner reklamowy najwyższej jakości.

Odbierz idealne logo Twojej firmy

Po zaakceptowaniu projektu otrzymujesz od nas komplet plików odpowiadający wybranemu pakietowi. Od teraz możesz zacząć korzystać ze swojego logo i rozpocząć nowy etap swojego biznesu.