Projektowanie elewacji domu

Zamów projekt elewacji – oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Wizualizacja elewacji domu – sprawdź efekt przed wyborem materiałów.

Zobacz elewację z każdej strony – elewacje na zdjęciach i modelach 3D.

Profesjonalny projekt elewacji pomoże Ci w podjęciu trafnej decyzji

Atrakcyjnie wyglądająca elewacja domu to jego wizytówka. Ściany zewnętrzne mogą być wykończone na wiele sposobów – z wykorzystaniem tynków, farb w wielu kolorach, efektownych dodatków jak drewno lub okładziny z kamienia albo klinkieru. Gdy nie wiesz, co wybrać, zamów projekt elewacji. Dzięki niemu możesz sprawdzić, jak budynek będzie prezentować się w różnych odsłonach.

Projektowanie elewacji domu lub innego budynku, na przykład siedziby firmy, sklepu, restauracji, hotelu pozwoli na uniknięcie błędnych decyzji związanych z wyborem materiałów wykończeniowych na ściany zewnętrzne.

Zamów profesjonalne projekty elewacji domów i innych budynków w nasze firmie, aby otrzymać kompleksowy projekt odzwierciedlający Twój gust. Sprawdź, jak będzie wyglądać budynek jeszcze przed rozpoczęciem prac!

Czym wyróżniają się nasze projekty elewacji?

Tworzymy projekty elewacji, które wpisują się w różne style architektoniczne. Możemy stworzyć dla Ciebie nowoczesny i tradycyjny projekt elewacji domu, który będzie uwzględniał wszystkie Twoje wymagania. Wystarczy, że dostarczysz nam zdjęcia budynku, a nasi doświadczeni graficy mogą zająć się resztą.

Możesz zamówić u nas:

- projekty elewacji na zdjęciach

- projekty elewacji na modelach 3D

 

Co oferujemy?

Nasza specjalność to projektowanie elewacji ze zdjecia, a także na podstawie innych dostarczonych do nas materiałów jak projekty budynków i ich rysunki. Nasza wizualizacja elewacji w realistyczny sposób prezentuje budynki, pomagając w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej doboru materiałów wykończeniowych.

- Rożne rodzaje materiałów – możemy przygotować dla Ciebie projekt elewacji domu w wielu wariantach, żeby wybranie odpowiednich materiałów było jeszcze łatwiejsze.

- Poprawki w cenie – chcesz zmienić swoją koncepcję? Dla nas to żaden problem, bo poprawki wykonamy dla Ciebie bez dodatkowych opłat.

- Fotorealistyczna jakość – nasze wizualizacje wyglądają jak żywe, dlatego możesz łatwo podjąć trudną decyzję o wyborze stylu elewacji.

- Dodatkowa wizualizacja – nasza oferta to nie tylko projektowanie elewacji, ale także innych elementów otoczenia budynku, na przykład podjazdu, chodnika, oświetlenia, tarasu, ogrodzenia, pergoli i całego zagospodarowania terenu.

Projektowanie ulotek – krok po kroku

Dostarcz nam zdjęcia budynku

Aby wykonać projekt i jego wizualizację, potrzebujemy jedynie zdjęć budynku wykonanych na wprost lub z narożnika. Pamiętaj o tym, aby miały jak najwyższą rozdzielczość. Gdy planujesz dopiero budowę, możesz przekazać nam projekt budynku.

Uzgodnij z nami wygląd budynku

Opowiedz nam, jak ma wyglądać wymarzona elewacja Twojego domu lub innego budynku. Możesz przekazać nam także inne projekty, które przypadły Ci do gustu.

Odbierz gotowy projekt i wizualizację

Gotowe materiały przekażemy Ci online w uzgodnionym terminie. Gdy zależy Ci na czasie, możemy wykonać usługę nawet w 48 godzin!