Projektowanie wizytówek

Projektowanie wizytówek – od podstaw.

Wizytówka specjalnie dla Twojej firmy – idealnie dopasowana.

Druk wizytówek – z efektownym uszlachetnianiem.

Zrób dobre pierwsze wrażenie z profesjonalnym projektem wizytówki

W biznesie liczy się pierwsze wrażenie, dlatego wykorzystaj ten moment, by zaprezentować swoją firmę z jak najlepszej strony. Właśnie dlatego warto zdecydować się na profesjonalne projektowanie wizytówek, ponieważ nawet taki mały kartonik może dać duży efekt.

Wizytówki to najmniejsze druki firmowe, które jednocześnie pełnią funkcję reklamową. Umieszczone na nich informacje powinny jasno i czytelnie prezentować informacje o firmie, ale jednocześnie pozostawać spójne z jej identyfikacją wizualną.

W naszej agencji Pogografika przygotujemy dla Ciebie projekt wizytówki idealnie odzwierciedlający Twoje wymagania – niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma.

Czym wyróżniają się nasze projekty wizytówek?

Projektowanie wizytówki to zadanie dla doświadczonego grafika, który wie, jak na małym kartoniku zmieścić wszystko, co najważniejsze, aby skutecznie wspierać promocję Twojej firmy. Właśnie dlatego w agencji Pogografika kładziemy duży nacisk na jakość naszych projektów.

Tworzymy nowoczesne wizytówki, które natychmiast przyciągają uwagę, a dzięki zaawansowanym technikom druku i uszlachetniania wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Nie boimy się wyzwań, dlatego wtedy, gdy masz pomysł na nietypową wizytówkę, pomożemy Ci w jego realizacji.

Przygotowujemy projekty wizytówek w różnych formatach:

- 90 x 50 mm

- 85 x 55 mm (Eurostandard)

 

Co oferujemy?

Dla naszych klientów przygotowujemy projekty wizytówek oraz świadczymy druk wizytówek wraz z ich specjalistycznym uszlachetnianiem.

- Różne warianty wizytówek – jednostronne i dwustronne, w wielu formatach, także z efektownym uszlachetnieniem foliami matowymi, błyszczącymi oraz lakierem UV wybiórczym.

- Wizytówki online – u nas możesz zamówić projektowanie wizytówek przez internet, dlatego wtedy, gdy cenisz wygodę, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

- Druk wizytówek – chcesz otrzymać gotowe wizytówki? W naszej agencji zajmujemy się nie tylko ich projektowaniem, ale także drukiem w najwyższej jakości.

- Kompleksowa identyfikacja wizualna dla Twojej firmy – obok projektu wizytówek możemy wykonać dla Ciebie projekt logo, ulotek, banerów i innych materiałów do druku i publikacji online. Dzięki temu możesz otrzymać komplet materiałów, z którymi skutecznie wypromujesz swój biznes.

- Niska cena – zamawiając wizytówki u nas, nie przepłacisz.

Projektowanie wizytówek – krok po kroku

Omówienie wyglądu Twojej wizytówki

Tworzenie wizytówek zaczyna się od konsultacji, podczas której poznajemy Twoje potrzeby, by przygotować dla Ciebie idealny projekt.

Projektowanie wizytówki

Wykonujemy projekt wizytówki zgodnie z Twoimi wymaganiami. Gdy chcesz wprowadzić poprawki w projekcie, uwzględnimy wszystkie z nich. Po akceptacji przekażemy Ci gotowy projekt wizytówki online.

Druk wizytówek dla Ciebie

Jeżeli chcesz zamówić druk wizytówek, możesz zrobić to również u nas – szybko i profesjonalnie.

Odbierz idealne logo Twojej firmy

Po zaakceptowaniu projektu otrzymujesz od nas komplet plików odpowiadający wybranemu pakietowi. Od teraz możesz zacząć korzystać ze swojego logo i rozpocząć nowy etap swojego biznesu.