Tożsamość Marki
Materiały Reklamowe
Strony Internetowe
Retusz Zdjęć
Wizualizacje 3D

Projektowanie wizytówek

Projektowanie wizytówek

W biznesie liczy się pierwsze wrażenie, dlatego wykorzystaj ten moment, by zaprezentować swoją firmę z jak najlepszej strony. Właśnie dlatego warto zdecydować się na profesjonalne projektowanie wizytówek, ponieważ nawet taki mały kartonik może dać duży efekt.

Wizytówki to najmniejsze druki firmowe, które jednocześnie pełnią funkcję reklamową. Umieszczone na nich informacje powinny jasno i czytelnie prezentować informacje o firmie, ale jednocześnie pozostawać spójne z jej identyfikacją wizualną.

W naszej agencji Pogografika przygotujemy dla Ciebie projekt wizytówki idealnie odzwierciedlający Twoje wymagania – niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma.

Czym wyróżniają się nasze projekty wizytówek?

Projektowanie wizytówki to zadanie dla doświadczonego grafika, który wie, jak na małym kartoniku zmieścić wszystko, co najważniejsze, aby skutecznie wspierać promocję Twojej firmy. Właśnie dlatego w agencji Pogografika kładziemy duży nacisk na jakość naszych projektów.

Tworzymy nowoczesne wizytówki, które natychmiast przyciągają uwagę, a dzięki zaawansowanym technikom druku i uszlachetniania wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Nie boimy się wyzwań, dlatego wtedy, gdy masz pomysł na nietypową wizytówkę, pomożemy Ci w jego realizacji.

Przygotowujemy projekty wizytówek w różnych formatach:

– 90 x 50 mm

– 85 x 55 mm (Eurostandard)

Co oferujemy?

Dla naszych klientów przygotowujemy projekty wizytówek oraz świadczymy druk wizytówek wraz z ich specjalistycznym uszlachetnianiem.

– Różne warianty wizytówek – jednostronne i dwustronne, w wielu formatach, także z efektownym uszlachetnieniem foliami matowymi, błyszczącymi oraz lakierem UV wybiórczym.

– Wizytówki online – u nas możesz zamówić projektowanie wizytówek przez internet, dlatego wtedy, gdy cenisz wygodę, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

– Druk wizytówek – chcesz otrzymać gotowe wizytówki? W naszej agencji zajmujemy się nie tylko ich projektowaniem, ale także drukiem w najwyższej jakości.

– Kompleksowa identyfikacja wizualna dla Twojej firmy – obok projektu wizytówek możemy wykonać dla Ciebie projekt logo, ulotek, banerów i innych materiałów do druku i publikacji online. Dzięki temu możesz otrzymać komplet materiałów, z którymi skutecznie wypromujesz swój biznes.

– Niska cena – zamawiając wizytówki u nas, nie przepłacisz.

Gwarancja projektów zgodnych z obowiązującymi trendami. Przekonało się już o tym ponad 1000 klientów z Polski i ze świata.

Kontakt

Tel. 794 664 085

email: pogografika@gmail.com


formularz kontaktowy: